Світлодіодні мініпанелі Vestum

LED світильники врізного і накладного типу, які також називають мініпанелямі, часто використовуються в коридорах і громадських приміщеннях. Завдяки лаконічному дизайну, вони вписуються в будь-який інтер’єр і не привертають до себе зайвої уваги.

Мініпанелі Vestum – це висока ефективність і тривалий термін експлуатації.

В асортименті мініпанелей Vestum представлені панелі накладного і врізного типу монтажу. Для установки панелей накладного типу в комплекті присутні скоба і набір дюбелів. Для установки панелей врізного типу, потрібен отвір у стелі, в який і буде вмонтована панель на кліпсах.

Конструкція

Панелі виготовлені з металу з порошковим білим фарбуванням, який відводить тепло від світлодіодів і продовжує термін їх експлуатації. Світлодіоди розміщені на стрічці, яка кріпиться в рамці світильника. Розсіювач виконаний зі скла з нерівностями на одній зі сторін для поширення світла. До скла прилягає пластикова пластина, що також розсіює світло. Між металевим корпусом і розсіювачами присутній шар білого паперу і м’які ущільнювачі, щоб всі елементи щільно прилягали один до одного. Стінка корпусу кріпиться до рамки гвинтами.

Панелі врізного типу мають товщину всього 6 мм. Панелі накладного типу мають товщину 28 мм за рахунок кріплення. В асортименті Vestum представлені панелі круглої і квадратної форм, діаметром від 80 мм до 295 мм і такої ж довжиною сторони для квадратних моделей.

У панелях використовується ізольований IC драйвер. Передбачена можливість його заміни. До панелі драйвер підключається за допомогою універсального з’єднання.

Особливості та асортимент мініпанелей Vestum

LED світильники Vestum відрізняються тривалою гарантією, що забезпечується використанням світлодіодів тайванської фірмы Epistar та IC драйвера. Світильники захищені від перепадів напруги, струму та в них відсутні пульсації. Завдяки своїй конструкції панелі мають низький індекс відблисків UGR.

В асортименті Vestum представлені панелі:

  • врізного та накладного типу монтажу;
  • у формі кола та квадрата;
  • у розмірах від 80 до 295 мм (сторона чи діаметр)
  • потужністю від 3 до 24 Вт;
  • зі світловіддачею від 150 до 1440 Лм;
  • у колірній температурі 4000К та 6000К;
  • з терміном служби 25000 годин та гарантією 2 роки.

Усі панелі були відтестовані у фотометричній лабораторії на відповідність заявленим характеристикам. Результати наведено у таблиці нижче.

Видно, що панель на 6Вт має значне відхилення у менший бік за ключовими параметрами. На жаль, ця позиція має подібний дефект, проте він навряд чи буде помітний при використанні панелі. Також відхилення у менший бік більш ніж на 10% має панель на 3Вт, але фактичне відхилення в люменах також є непомітним при використанні панелі. Інші панелі мають відхилення навпаки у більшу сторону по світловому потоку і високу енергоефективність, що означає при такій же споживаній потужності, вони будуть давати більше світла, ніж панелі інших виробників.

Ми відтестували не лише наші мініпанелі, а й панелі інших виробників і порівняли показники. Результати доступні за посиланнями нижче.

Також в асортименті Vestum є світлодіодні панелі без рамки та LED панелі 600х600

 

Оберіть мову сайту