Асортимент світлодіодних панелей ТМ Vestum

Світлодіодна панель – це сучасне економічне рішення, яке призначене для заміни растрових світильників, що встановлювалися в стелі типу «Армстронг». На відміну від таких світильників, в світлодіодних панелях відсутнє УФ-випромінювання, світло миттєво включається, немає ефекту «мерехтіння», а в складі немає ртуті. Панелі є оптимальним варіантом для освітлення офісів, магазинів, залів і інших великих приміщень.

Світлодіодні панелі ТМ Vestum

Конструкція 

Світлодіодна панель складається з корпусу, плат зі світлодіодами і розсіювача (дифузора). Корпус панелі Vestum виготовлений з металу, який покритий порошковою фарбою, він також служить радіатором і відбивачем світильника. На нього по всій довжині кріпляться плати-лінійки з світлодіодами на алюмінієвій основі, для кращого охолодження. Лінійки мають двошарову структуру, мідну підкладку з струмоведучими доріжками для забезпечення рівномірної подачі напруги на кожен з діодів.

Пляма на панелі з торцевим світлом

У панелях Vestum використовується корпус типу “ванна”. На відміну від універсальних панелей, цей тип має виносний ізольований драйвер, який легко можна замінити при необхідності. Також такі панелі спрощують підключення до мережі, оскільки немає необхідності її розбирати. Характерною відмінністю панелей Vestum від панелей з торцевих світлом є:

  • менша вага, що спрощує монтаж;
  • велика енергоефективність, що дозволяє використовувати в приміщенні менше панелей;
  • збереження зовнішнього вигляду панелі з часом (розсіювач панелі з торцевим світлом жовтіє з часом і покривається плямами).

У панелях Vestum використовується повноцінний IC constant драйвер, який забезпечує роботу в діапазоні напруги від 195В до 265В.

Розсіювач і світлодіоди

Товщина розсіювача на панелях становить 0,8 мм, він виконаний з акрилового полімеру. ТМ Vestum представляє панелі типу Opal. В них використовується матовий рівний розсіювач, що рівномірно поширює світло і забезпечує світіння по всій поверхні панелі.

Для серії OPAL використовуються світлодіоди SMD 2835. На кожному з них розташована акрилова лінза, яка сприяє розподілу світлового потоку по поверхні розсіювача і забезпечує рівномірне світло по всій панелі. На фото праворуч видно різницю в роботі панелі без акрилових лінз і з лінзами.

Монтаж

Панелі Vestum прості в монтажі. Драйвер з кабелем підключення виведений за кордон корпусу і при необхідності його легко замінити. Панелі можуть бути встановлені в стелі типу “Армстронг”.

Як встановлювати світлодіодні панелі?

Монтаж в стелю Армстронг

  1. Вимкніть електрику.
  2. Вставте панель в стелю, дотримуючись інструкції.
  3. Підключіть панель до мережі електроживлення.
  4. Увімкніть електрику.

Панелі Vestum відрізняються яскравим світлом і легкістю установки, вони дають рівномірне освітлення і стабільно працюють в мережах з перепадами напруги.

Основні характеристики панелей ТМ Vestum

Артикул 1-VS-5008 1-VS-5002
Потужність, Вт 40 50
Світловий потік, Лм 3600 4500
Енергоефективність, Лм/Вт 90 90
Температура світла, °К 6000 6000
Тип діодів SMD 2835  SMD 2835 
Драйвер IC constant  IC constant
Розсіювач OPAL OPAL
Розмір, мм 595х595х30 595х595х30
Кут розсіювання, ° 120 120
Рівень захисту IP20 IP20
Індекс передачі кольору CRI
Коефіцієнт потужності, PF 0.5 0.5
Діапазон робочої напруги, В 195-265 195-265
Термін гарантії 2 роки 2 роки
Ресурс роботи 25 000 годин 25 000 годин
Кількість в коробці, шт 6 6
Рекомендована роздрібна ціна, $  16,68 18,90

 

1-VS-5008 1-VS-5002

 

Оберіть мову сайту