Стельові світильники Vestum

Стельові світильники Vestum — це вісім різних форм, виконаних з акрилу та якісні світлодіоди, що забезпечують тривалу роботу світильника.

Асортимент Vestum складається з форм Simple, Starlight, Gem, Cell, Rose, Crystal, Saturn, Dune які ви можете побачити на фото нижче.

Всі форми окрім Simple мають ефект зоряного неба. На плафоні таких світильників присутні маленькі прозорі вкраплення, через які проходить пряме світло і створює незвичайний ефект. На світловий потік це не впливає.

Розсіювачі стельових світильників Vestum виконані з акрилу, який на відмінну від інших матеріалів, має кращу стійкість до механічних пошкоджень та не змінює колір з часом, чи під впливом сонячного світла.

Технічні особливості LED-світильників Vestum

Світильники потужністю 70Вт та 90Вт мають дистанційне керування, за допомогою якого доступні до налаштувань такі функції:

  • зміна інтенсивності світла (світлового потоку);
  • зміна температури світла;
  • режим нічника;
  • збереження заданих налаштувань;
  • таймер на вимкнення (тільки для світильників 90Вт).

Ці функції дозволяють налаштувати світло відповідно до потреб у тій чи іншій кімнаті. Наприклад, у вітальні чи кімнаті відпочинку світильник можна налаштувати на яскраве, нейтральне світло для роботи чи повсякденних справ, а під час відпочинку змінити налаштування на тепле світло і зменшити яскравість до вечора, аби дати очам відпочити. Керування світильником відбувається через пульт керування.

Всі світильники без проблем працюють за перепадів напруги від 165В до 265В завдяки IC-драйверу. Він та світлодіоди Epistar забезпечують світильникам тривалу роботу без потреби в технічному обслуговуванні. Якість підтверджується 2 роками гарантії.

З технічними параметрами кожного зі світильників ви можете ознайомитися в таблиці нижче.

Підключення та монтаж стельових світильників Vestum

Задля зручності підключення світильника до електромережі, в кожному з них присутня колодка швидкого монтажу. Вона дозволяє під’єднати світильник без додаткових інструментів. Встановлення світильника відбувається на рівну поверхню за допомогою дюбелів.

Замовляйте світильники Vestum на нашому інтернет магазині та отримуйте високу якість за приємною ціною.

Оберіть мову сайту