Світлодіодні лампи Vestum T8

Торгова марка Vestum представляє лінійку світлодіодних ламп Т8

Лампи Т8 мають досить широкий спектр застосування. Маючи трубкообразную форму, цоколь G13 і такі ж типорозміри, як у люмінесцентних ламп, світлодіодні лампи Т8 можуть бути встановлені в стельові панелі і світильники, в тому числі лінійні, для освітлення офісних або промислових приміщень. Завдяки тому, що в їх складі немає ртуті, світлодіодні лампи безпечніше люмінесцентних, їм не потрібні громіздкі пристрої, що регулують запуск, і вони споживають в рази менше електроенергії.

Основні характеристики лампVestum

1-VS-4001 1-VS-4002
Потужність, Вт 10 18
Світловий потік, Лм 850 1600
Енергоефективність, Лм/Вт 85 89
Колірна температура, °К 6500 6500
Кут розсіювання, ° 270 270
Розмір, мм 29 х 600  29 х 1200
Тип цоколя G13
Тип драйвера IC constant
Тип світлодіодів SMD2835 
Тип підключення Двусторонне
Рекомендована роздрібна ціна, ‎$ 2 2,34

Особливості конструкції ламп Т8 Vestum

Корпус і рефлектор

Корпус ламп виконаний з матового скла, для поліпшення розсіювання світла. Відбивач зроблений з термостійкого полімеру, стійкий до високих температур, які дають світлодіоди при роботі, тому не втрачає форму.

Цоколь

Цоколь лампи виготовлений з термостійкого пластика, який не деформується при нагріванні і надійно утримує контакти лампи в посадочних місцях. Цоколь широкий, зі спеціальною добіркою, завдяки якій лампи підходять до всіх типів патронів Т8 світильників. Самі контакти покриті захисною оксидною плівкою (анодовані), що захищає їх від окислення, і мають завальцювання, що не дає їм вилетіти під час встановлення і не дає їм залишитися в гнізді під час заміні лампи.

Плата світлодіодів і драйвер

Світлодіодна плата має два шари. Перший шар виконаний з міді, завдяки чому вдається уникнути нагріву плати при передачі струму на світлодіоди. Оскільки у міді низький опір, плата має хороший контакт зі світлодіодами і не окислюється. Другий шар плати виконаний з алюмінію, що покращує тепловідвід від світлодіодів.

Всі лампи Т8 Vestum оснащені драйвером IC constant, який забезпечує стабільну роботу в діапазоні напруг від 175 до 250 В.

Комплектація ламп Т8 Vestum

Оскільки розсіювач ламп скляний, всі лампи мають захисну пеноізоляціонную упаковку. У комплект входить інструкція з встановлення лампи і технічний паспорт. На упаковці присутній стікер-пам’ятка з ключовими характеристиками лампи і схемою її підключення.

Установка 

Для установки LED ламп Т8 в світильники під люмінесцентні лампи, необхідно провести переобладнання світильника і витягти стартер. Його аналог у вигляді драйвера, вже знаходиться в самих світлодіодних лампах Т8. Для вилучення стартера необхідно закоротити електромагнітний дросель. Пам’ятка з під’єднанням ламп знаходиться на стікерах упаковки кожної лампи ТМ Vestum.

Лампи Т8 Vestum – це сучасна і безпечна заміна старих люмінесцентних ламп. Вони не мають ртуті в складі, легко встановлюються в патрони різних розмірів і працюють при перепадах напруги. Лінійка Т8 LED ламп Vestum включає в себе універсальні типорозміри і підійде під всі світильники для Т8 ламп.

Оберіть мову сайту