Консольні LED світильники Vestum

Вуличні (консольні) світильники використовуються для освітлення доріг, парковок, промислових об’єктів. Їх встановлюють на щогли, стовпи, торшерні опори та інші конструкції за допомогою кронштейна або консолі.

Вуличне світлодіодне освітлення має ряд переваг:

  • Довговічність. Світлодіодні світильники працюють в 2 рази довше натрієвих ламп і в 50 разів довше ламп розжарювання.
  • Енергоефективність. При рівній світловіддачі, світлодіоди споживають в 1,5-2 рази менше електрики, ніж люмінесцентні лампи і в 5-10 разів менше, ніж лампи розжарювання, ртутні і металогалогенні лампи.
  • Безпека. Випромінювання світлодіодів в світильнику не містить ультрафіолету.
  • Недороге обслуговування. Тривалий ресурс роботи дозволяє забути про обслуговування світильника на кілька років.

Особливості конструкції консольних світильників Vestum

Корпус

Корпус світильника Vestum виконаний з литого анодованого алюмінію і покритий порошковою фарбою, стійкою до окислення. Алюміній має гарну теплопровідність і швидко відводить тепло від світлодіодів і драйвера. На зворотному боці світильника присутні ребра радіатора, які виконані під кутом. Така форма дозволяє уникати обмерзання і покращує відведення опадів з поверхні.

Герметичність

Між розсіювачем і корпусом присутня герметична силіконова прокладка. Вона залишається еластичною і не руйнується під впливом температур і ультрафіолету. Вхід кабелю живлення також герметичний завдяки силіконовій прокладці. Світильник має рівень захисту IP65.

Розсіювач

Розсіювач виконаний з полікарбонату з додаванням акрилу, що робить його ударостійким і забезпечує хорошу світлопропускну здатність. Над кожним світлодіодом в розсіювачу розміщена лінза, яка підсилює розповсюдження сили світла.

Світлодіоди

У консольних світильниках Vestum використовуються світлодіоди SMD 3030, які відрізняються високою теплопровідністю, низьким тепловим опором і тривалим терміном служби. Вони стійкі до вібрацій, перепадів температури, підвищеної вологості навколишнього середовища, мають компактні розміри і широкий кут поширення світла.

Плата зі світлодіодами має під собою товстий шар термопасти для поліпшення відводу тепла.

Драйвер

IC constant драйвер світильника ізольований в окремий корпус, що забезпечує його герметичність, захист від перешкод, а також дає можливість зробити швидку заміну в разі виходу з ладу. Драйвер стійкий до перепадів напруги в діапазоні від 85 В до 265 В, що особливо важливо для вуличного світильника.

Особливості монтажу

Кабель світильника має довжину 19 см і переріз 0,75 мм, а також відповідне кольорове маркування, що зручно для монтажу. Кріплення світильника реалізовано двома скобами з окремим введенням кабелю, що дає універсальність монтажу: кабель можна пропустити як всередині кріплень, так і зовні.

На упаковці світильника розміщені рекомендації і норми до кількості і відстані, на якій варто встановлювати світильники для освітлення різних територій.

  1. Для освітлення тротуарів, дворів і прибудинкових територій рекомендується встановлювати світильники на опори висотою 6 м при відстані між опорами в 20 м.
  2. Для більш яскравого освітлення парковок і пішохідних переходів рекомендується установка на висоті 4 м і відстані 14 м між опорами.
  3. Для роботи СТО і складів рекомендується установка світильників на висоті 2,5 м і відстані 7 м між опорами.

Важливою відмінністю світильника Vestum є широкий вертикальний кут світла, тому що для освітлення широкої дороги їх знадобиться менше, ніж світильників інший торгової марки. Один світильник Vestum при установці на висоті 2,5 м може освітити дорогу шириною в 14 м, при установці на висоті 4 м – 23 м, а при установці на висоті 6 м – 33,5 м.

Комплектація

Упаковка світильників Vestum індивідуальна, виконана з картону. На зворотному боці коробки присутні ілюстровані рекомендації по монтажу. У комплект входить світильник і інструкція до нього.

Вуличні світильники Vestum мають гарантію 2 роки і ресурс роботи не менше 25 000 годин, тому не вимагають обслуговування протягом цього терміну.

Асортимент консольних світильників Vestum

1-VS-9001 1-VS-9002 1-VS-9003
Потужність, Вт 30 50 100
Світловий потік, Лм 3 000 5 000 10 000
Енергоефективність, Лм/Вт > 90
Розмір, мм 130х53х370 155х55х390 160х65х450
Споживаний струм, мА 140 230 450
PF > 0,9
Тип драйвера IC constant (ізольований)
Клас удароміцності IK07
Кут розсіювання, ° 150×80
Колірна температура, °К 6500
Діапазон робочої напруги, В 85-265
Рекомендована роздрібна ціна, $ 17,15 23,98 37,28

 

Оберіть мову сайту