Світильники лінійні IP20 TM Vestum

Лінійні LED світильники IP20 – це сучасна альтернатива звичним нам люмінесцентним світильникам. Сучасні світлодіодні світильники порівняно зі своїми попередниками споживають набагато менше електроенергії, видаючи більшу кількість світла, мають лаконічний дизайн і широкий кут розсіювання світла.

 

Область застосування лінійних світильників

Лінійні світильники TM Vestum допомагають організувати освітлення офісного приміщення, магазину, складу, супермаркету. Вони знаходять своє застосування в якості основного джерела світла на сходових маршах, міжповерхових майданчиках, коридорах житлових і промислових приміщень. Підходять як для розміщення як на стелях, так і на стінах.

Як вибрати лінійний світлодіодний світильник і на які ключові характеристики слід звернути увагу?

Матеріал корпусу. Вибирайте світильники з алюмінієвою або металевою основою. На основу світильника кріпиться планка зі світлодіодами. Метал ефективно відводить надлишкове тепло, продовжуючи тим самим життя светодиодам і драйверу.

Розсіювавач світильника. Колір розсіювача вашого світильника не зміниться з часом під впливом ультрафіолетових променів, якщо він буде зроблений з відповідного матеріалу.

Драйвер. Перепади напруги – це те, з чим стикається більшість домогосподарств і підприємств. Світильник з IC-драйвером забезпечить рівномірний потік світла, навіть якщо вхідна напруга буде нестабільною.

Енергоефективність. Повинна бути не менше 80 Lm / W.

Розмір. Заздалегідь продумайте місце для установки лінійного LED-світильника. Це допоможе у виборі правильного розміру. Інформація про розмір світильника завжди вказана на упаковці.

Термін служби. Вибирайте світильники з терміном служби не менше 20 000 г.

Гарантія. У разі виходу з ладу, ви зможете обміняти світильник на інший такий самий.

Характеристики та переваги лінійних світильників TM Vestum

Металевий корпус. Забезпечує гарне відведення надлишкового тепла. Завдяки корпусному виконанню і ступеню захисту, свій вибір у бік світлодіодних лінійних світильників досить-часто роблять дизайнери, виконроби і рядові користувачі.

UV-стійкий матеріал розсіювача. Плафон світильника виготовлений зі стійкого до ультрафіолетового випромінювання полікарбонату. Він не змінить колір з часом.

IC-Драйвер. Стабілізує вхідну напругу. Світловий потік залишається стабільним і не мерехтить при роботі в діапазоні напруг 195 – 265 Вольт.

Енергоефективність. 80 Lm / W. Лінійні LED світильники споживають до 10 разів менше електроенергії, ніж їхні попередники – люмінесцентні лампи денного світла.

Розмір. Лінійні світильники ТМ Vestum представлені в двох найбільш затребуваних розмірах: 60 і 120 см.

Термін служби. 20 000 г. Світильники ТМ Vestum не потребують обслуговування протягом всього робочого періоду. Це дуже зручно в тому випадку, коли установка проводиться у важкодоступних місцях, наприклад, на високих стелях.

Гарантія. 1 рік.

Безпека. Світлодіодні лінійні світильники TM VESTUM виробляються з екологічно-чистих матеріалів. Вони не виділяють токсичних речовин і безпечні для людини. Завдяки низькій робочій температурі, не перегріваються і не завдають жодної шкоди оточуючим.

Конструкція лінійних світильників ТМ Vestum

Конструкція лінійного світильника ТМ Vestum являє собою вузький корпус довжиною 600 або 1200 мм. На металеву планку нанесені світлодіоди SMD5730 48 і 96 шт. відповідно до розмірів. Щільність розташування світлодіодів на планці забезпечує рівномірне світіння по всій довжині. Планка укладена в корпус з анодованого алюмінію, який надає міцність конструкції, і дозволяє швидко відводити тепло.

Стабільне живлення, повну відсутність мерехтіння і надійну тривалу роботу світильника забезпечує вбудований в його корпус драйвер. Розсіювач виготовлений з міцного полікарбонату, завдяки якому досягається рівномірність світіння по всій довжині світильника. Світильник має клас захисту від вологи і пилу IP20. У комплект світильника Vestum входять кріпильні елементи у вигляді скоб, які дозволяють без зусиль монтувати світильник на будь-яку поверхню. Кабель живлення виведений назовні, що полегшує підключення світильника – не потрібно знімати бічні кришки при його установці.

Скоби для монтажу лінійного світильника (входять в комплект)

 

Асортимент лінійних світильників TM Vestum: детальні характеристики

Модель 1-VS-6001 1-VS-6002
Потужність 18 Вт 36 Вт
Розміри 592 х 75 х 26 1192 х 75 х 26
Світловий потік 1440 Lm 2880 Lm
Енергоефективність 80 Lm/W 80 Lm/W
Колірна  температура 6500K 6500K
Аналог лампи розжарювання 180 Вт 360 Вт
Кут розсіювання 120° 120°
Тип світлодіодів SMD 5730 SMD 5730
Ресурс роботи 20 000 годин 20 000 годин
Діапазон напруг 195-265 В 195-265 В
Розсіювач полікарбонат полікарбонатат
Матеріал Метал Метал
CRI 80 80
Температурний режим Від 0 до +40 °C Від 0 до +40 °C
Клас енергоспоживання А+ А+
Особливості монтажу Настінно-стельовий Настінно-стельовий
Застосування: зовнішнє/внутрішнє Внутрішнє Внутрішнє
Клас вологозахисту IP20 IP20
Гарантія 1 год 1 год

 

Оберіть мову сайту