Протестовано найпотужніший у світі світлодіод вартістю 1350 доларів (відео)

Світлодіод, який дуже складно використовувати через ціну в 1350 доларів США та чималі потреби в потужності, підірвав 2 джерела живлення під час його тестування.

По мірі розвитку технологій світлодіоди стають сильнішими. Світлодіод COB, який на сьогодні вважається найсильнішим у галузі світлодіодів та розроблений спеціально для використання у відеозйомці, був перевірений каналом YouTube.

COB світлодіод, що потребує потужності 1500 Вт для своєї роботи, відзначився своєю надзвичайно високою ціною 1350 доларів. Цей світлодіод пропонує колірну температуру 5600 К (денне світло) та понад 95 CRI (індекс передачі кольору). Метт з каналу DIY Perks, також відомий як експерт зі світлодіодів, намагався протестувати світлодіод, але під час випробування 2 джерела живлення просто вибухнули.

А ось і результати тестування світлодіода за 1350 доларів:
Перше, що потрібно зробити при використанні такого світлодіода – цевизначити спосіб його охолодження. Світлодіоди зазвичай виробляють менше тепла, ніж інші джерела світла. Але іноді вони можуть виробляти значну кількість тепла, особливо коли вони такі потужні, і тепло стає найбільшою проблемою світлодіодів. Ось чому Метт створив власний кулер для тестування та приєднав його до задньої панелі світлодіода.

Для роботи світлодіода необхідний 125-Амперний струм. Як ви можете собі уявити, якщо ви використаєте джерело 12 В, стандартні джерела 12 В просто згорять. Ця інформація в теорії також відображена у відео.

Метт послідовно підключав два джерела живлення потужністю 1000 Вт, щоб досягти цього високого значення, але джерела живлення було недостатньо, щоб світлодіод вимагав принаймні 30В. Крім того, Метт використав кілька перетворювачів на підвищення рівня напруги для подальшого збільшення напруги і поділив навантаження на кожну з шести частин світлодіодного COB. З відео видно, скільки яскравого світла генерується навіть тоді, коли працює лише одна частина, але для роботи одночасно потрібно 6 джерел живлення.

Оберіть мову сайту