Линейный светильник AVT, 54W, 6500K, 4900Lm

Торгова марка AVT
Тип продукту Линейный светильник
Серія
Заявлені параметри 54W, 6500K, 4900Lm
Гарантія
Формфактор
Цоколь
Ресурс роботи, год.
Тип діодів SMD
Тип драйвера
Матеріал розсіювача пластик
Еквівалент лампі розжарювання, Вт
Заявлено Измерено %
Споживана потужність, Вт 54 0
Світловий потік, Лм 4900 0
Енергоефективність, Лм/Вт 90
Колірна температура, К 6500 0
Індекс передачі світла CRI
R9, виміряний
Кут розсіювання, градус 120 0
Робоча напруга, V 220 - 220
Виміряний коефіцієнт пульсації, %
Виміряний коефіцієнт потужності, PF
Виміряна сила струму, mA
Сумісність з вимикачем з підсвіткою
Сумісність з диммером
Ступінь захисту від вологи IP IP20
Розмір, мм 1200x75x25
Вага, грам
Оцінка
Дата тестування
Ціна, $ 9.23

Зазначена кількість люменів на лицьовій стороні упаковки не збігається з кількістю люменів, вказаною на бічній стороні упаковки. У таблиці вказано кількість люменів, заявлена на бічній стороні упаковки.

Корпус світильника виготовлений з алюмінію, що забезпечує світильнику хороший тепловідвід. Розсіювач виконаний з міцного полікарбонату, що робить його стійким до деформацій під впливом температури.

У світильнику використовується повноцінний IC constant драйвер з одностороннім компонуванням. Він забезпечує роботу в нестабільних мережах з перепадами напруги від 165 до 265 В. На кожну з трьох лінійок зі світлодіодами передбачений окремий вузол драйвера, з трансформатором, конденсатором і мікросхемою. Таке рішення забезпечить продовження роботи світильника, якщо одна плат зі світлодіодами вийде з ладу. На вході драйвера до кожної лінійки змонтований потужний конденсатор, який здатний забезпечити захист від високої напруги. Однак односторонне компоновання драйвера може призводити до перегрівання вузла і його прискореного виходу з ладу.

У світильнику використані малопотужні SMD 2835 світлодіоди в кількості 288 штук, по 0.2 Вт на кожний. Вони розміщені на трьох платах, виконаних з полікарбонату без алюмінієвої підкладки. Таке рішення не передбачає тепловідвід, однак за рахунок алюмінієвого корпусу, тепло від світлодіодів буде відводиться досить ефективно.

У світильнику відсутня заземлення, який забезпечував би безпеку при короткому замиканні на корпус. При короткому замиканні світильник може спалахнути.

Світильник AVT стійкий до роботи в мережах з нестабільною напругою, оснащений достатнім теплоотвідводом, але небезпечний при короткому замиканні через відсутність проводу заземлення.

Оберіть мову сайту